EXAM

TOEIC Exam

The Test of English for International Communication is produced by ETS® (Educational Testing Service). TOEIC test questions are based on real-life work settings in an international environment (meetings, travel, telephone conversations, etc).

TOEIC GOLD HYBRID

– Roczny dostęp do platformy TellmeMore
– 9h tygodniowo zajęć z lektorem
– Egzamin TOEIC
– Czas trwania kursu 4 tyg

9 godzin z lektorem w  tygodniu. Kurs oparty na podręczniku „International Express 3rd edition” rozbudowującym zagadnienia zarówno z zycia codziennego jak i z dziedziny swiata biznesu. Dodatko, ćwiczenie taktyk i strategii zdawania egzaminu TOEIC  („Tactics for TOEIC”) Skierowany do osob od poziomu A2. ). 54h intensywnej nauki w klasie oraz ponad 1000h materiałów do pracy indywidualnej.

Pakiet Gold stanowi idealne rozwiązanie dla uczniów początkujacych, uczniów rozpoczynających naukę po raz kolejny po długiej przerwie, oraz uczniów z ambicją na wysoki wynik na egzaminie TOEIC®. Wybór opcji Hybrid stanowi gwarancję kontaktu z językiem przez kolejne 12 miesięcy po zakonczeniu zajęć z lektorem, dzięki dostepowi do platofrmy elektronicznej TellMeMore®. To dzięki dostępowi do wyjątkowo bogatych zasobów (ponad 1000h nauki) uczeń ma niepowtarzalną okazję doszlifować wymowę, rozszerzyć słownictwo na wszystkich poziomach oraz skonsolidować wiedzę o gramatyce.

TOEIC SILVER HYBRID

– Roczny dostęp do platformy TellmeMore
– 6h tygodniowo zajęć z lektorem
– Egzamin TOEIC
– Czas trwania kursu 4 tyg

6 godzin z lektorem w  tygodniu ćwicząc taktyki i strategie rozwiązywania testow TOEIC rozszerzony o zagadnienia z dziedziny biznesu i ekonomii. Kurs oparty na podręczniku „ Tactics for TOEIC” oraz „600 Essential  Words for the TOEIC” , skierowany do osob na poziomie sredniozaawansowanym. ). 24h intensywnej nauki w klasie oraz ponad 1000h materiałów do pracy indywidualnej.

Pakiet Silver dzięki zwiększonej ilości spotkań z lektorem daje możliwość lepszego przygotowania do egzaminu TOEIC®. W pakiecie zarówno Live, jak i Hybrid uczeń skoncentruje się na strategii i taktyce zadawania egazminu TOEIC® poprzez rozszerzoną ilość ćwiczeń pod okiem lektora. Wybór opcji Hybrid daje ucznioniowi możliwość kontynuowania nauki przez rok po zakończeniu kursu z lektorem. Dzięki platformie TellMeMore®, ucznień ma możliwość stworzenia indywidualnego programu nauczania, zgodnego z jego zainteresowaniami i potrzebami.

TOEIC BRONZE HYBRID

– Roczny dostęp do platformy TellmeMore
– 3h tygodniowo zajęć z lektorem
– Egzamin TOEIC
– Czas trwania kursu 4 tyg

Zajęcia w luczbie 3 godzin z lektorem tygodniowo skoncentrowane na ćwiczeniu taktyk i strategii rozwiązywania testow TOEIC. Kurs oparty na podręczniku „ Tactics for TOEIC”, skierowany do osob na poziomie sredniozaawansowanym i zaawansowanym (B1 – B2). 12h intensywnej nauki w klasie oraz ponad 1000h materiałów do pracy indywidualnej.

Najmniejsza ilość spotkań z lektorem sprawia, że jest to idealny wybór dla uczniów na ustabilizowanym poziomie, co najmniej B1/B2. Rekomendujemy wybór opcji Hybrid, która dodatkowo zapewnia roczny dostęp do platofrmy TMM, skonstruowanej do przygotowania, m.in. do egaminu TOEIC®, na której można zweryfikować swój aktualny poziom oraz stworzyć indywidualny program nauczania, zgodny z zainteresowaniami oraz potrzebami ucznia.